Technologické montáže

Postupem času jsme rozšířili naší kvalifikaci na montáže technologických celků i jednotlivých prvků. Naší specializací jsou zejména čistírny odpadních vod a úpravny vod. Provedli jsme desítky montáží v této oblasti po celé ČR.

Reference

Čistírna odpadních vod Teplice

Jako subdodavatel fi HST Hydrosystémy jsme postupně namontovali kalová čerpadla, macerátory, přelivné stěny a rmatury. Součástí dodávky byl potrubní rozvod z nerezové oceli spojovaný svařováním.


Úpravna vod Souš a Jirkov

Jako subdovatel fi HST Hydrosystémy jsme osazovali UV reaktory určené pro technologii úpravy pitné vody. Součástí naší montáže byla úprava potrubních rozvodů o rozměrech DN 500 a DN 350.


Úpravna vod Plav u Českých Budějovic

Jako subdodavatel fi HST Hydrosystémy jsme se podíleli na rekonstrukci kalového hospodářství v úpravně vody. Součástí montáže bylo rozvedení potrubí z nerezové oceli o rozměrech DN 50 - DN 250. Montáže techologických dmýchadel, kalových čerpadel a armatur.


Rekonstrukce čistírny odpadních vod Rybitvý u Pardubic

Jako subdodavatel fi Centrivit jsme namontovali dekantační odstředivku HILLER, vynášecí dopravníky a koleje pro přepravní vozíky.


Elektrárna Tušimice

Jako subdodavatel fi INKOS CZ jsme montovali stírací zařízení pro usazovací nádrže.


ČOV Hrabák a ČOV Lom ČSA

Jako subdodavatel sopečnosti PURAC jsme se podíleli na rekonstrukcích čistíren odpadních vod v obou lokalitách

Kontaktní informace

Instalmont Beneš-Sárközi, spol. s r.o.

Střední 11/10, 417 03 Dubí-Pozorka

+420 417 881 650, +420 605 761 941 Prodejna

instalmont@seznam.cz

instalmont.prodejna@seznam.cz

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás pomocí formuláře nebo telefonicky na tel.: +420 417 881 650, +420 605 761 941 Prodejna